Послуги бюро перекладів

Економічні

Приклад
Перейдіть в "послуги"

Послуги бюро перекладів

Медичні

Символіка
byuro.org/ukr/medical
Юридичний
Детальніше - кнопка зверху.

  • 1 / Ми відтворюємо точну копію того, що висловлює автор його мовою (використовуємо математичну точність для викладення усіх факторів, включаючи стилістику). Замовлення виконуються вузькопрофільними спеціалістами бюро, які розуміють тонкощі термінології, такої як, банківська, митна, фінансова та судова. Дуже важливий багаторічний стаж, напрацьовані знання та філологічна грамотність для виконання роботи.
  • 2 / Всі типи документів, що стосуються керівництв, інструкцій, опису, книг, наукових статей та патентів. Особливості цієї лінгвістичної області – це доведення замовлених текстів до відповідності міжнародним стандартам DIN EN 15038, а також узгодження лексичних оборотів постачальника та споживача за підтримки інженерів вищої кваліфікації. Ознайомтесь.
  • 3 / Різноманітні статті, які відносяться до обладнання, охорони здоров’я в цілому, а також тексти маркетингового, регулятивного, клінічного, фармацевтичного, дослідницького та видавничого характеру.
  • 4 / Робота з правовими текстами не обмежується дослівною передачею матеріалу, а враховує терміни, які використовуються за кордоном.

Для чого потрібне засвідчення перекладу ?

Існує багато причин для чого може знадобитися завіряння тексту. Ми пропонуємо легалізацію виконаних робіт. Якщо вас цікавить додаткова інформація, крім тієї, що вказана, будь ласка, зв’яжіться з нами. Бюро довгостроково співпрацює з нотаріальними конторами та здійснює усний супровід в установах.
Засвідчення перекладів
Прапори партнерських бюро перекладів

Ціни бюро перекладів

Мінімальна ціна складає 40 гривень (з російської). Також у нас низькі ціни на переклад з англійської на українську мову, наприклад, ми забезпечуємо найвищий результат у вузькоспеціалізованих замовленнях шляхом залучення спеціалістів тієї тематики, яку потрібно перекладати, і практикуючих, дипломованих перекладачів у різних сферах.

Мови сусідніх країн, зокрема Росії, не зважаючи на реалії сучасної геополітики, залишаються лідируючими, що пояснюється поширеністю та зв’язками наших громадян та громадян - нерезидентів (які живуть, приїжджають до міста періодично). Тому досить нормальним є співвідношення – низька собівартість / хороша якість роботи з персональними документами та статтями, що відносяться до діловодства. Повний перелік мов та вартість послуг бюро Ви можете знайти на наступній сторінці. При визначенні сплати за роботу ми враховуємо економічну ситуацію в країні та баланс наших витрат.

Агентство перекладів Київ

Як приїхати в агентство ?

Адреса контакти

Подивіться розташування організації.
Як нас знайти ? Подивіться розташування бюро (ви можете прокласти на карті маршрут як міського транспорту, так і самостійний проїзд). Ми розташовані у дуже зручному місці для більшості клієнтів. Приходьте, ми надамо максимально ефективну допомогу на пільгових умовах.

Графік:
День тижнявідкриттязакриття
Понеділок - п'ятниця. 10:0118:00
Субота - неділяУ режимі дзвінків10:00 - 17:00

Про бюро перекладів.

Ми вже 11 років знаходимось на ринку лінгвістики та маємо спеціалістів, які добре підготовлені у таких сферах, як технічні, правові, політичні, художні, медичні, економічні та інші. Завдяки численним перевагам та уважності до клієнтів, ми вважаємось найкращим агенством. У Вас є запитання? Подзвоніть за вказаними номерами, по скайпу або напишіть лист у полі «Контакти» і ми відповімо вам.
https://web-site.help - виготовлення, переклад сайтів - один з видів діяльності ВЕБ студії Анна Світ в Києві.
колектив

Логотип бюро перекладів


Email:
anna.svit@gmail.com

В соціальних мережах
Переклад сайтів

Ми створюємо багатомовні версії ВЕБ ресурсів "під ключ".

Успішно розвиваємо програму навчання словацької.


Курси проходять у приміщенні бюро та мають зручний графік відвідування для учнів. Приймаємо замовлення світових туристичних фірм та запити європейських міграційних служб.

UAN

Конфіденційність бюро перекладів.
Ми зберігаємо корпоративну етику по відношенню до людей, які звернулися до нас (Закон від 01.06.2010 № 2297-VI,розділ 2297-17, від 30.09.2015-675-19), і наш сайт має захищене шифруванням з’єднання (наявність сертифікату безпеки Ви можете побачити в рядку зліва). Ви можете безпечно відправляти будь-які тексти на пошту та отримувати їх переклад у цифровій формі. Ми кожного дня працюємо з податковими деклараціями, звітами, тендерами, договорами, корпоративною кореспонденцією компаній, а також паспортами, свідоцтвами про шлюб, народження, закордонними паспортами, атестатами, довіреностями, довідками, дипломами, посвідченнями. Бюро зобов’язується захищати інформацію, яка стосується представлених підприємств у перекладі. Ми приймаємо усі необхідні заходи, аби запобігти несанкціонованому доступу до приміщення офісу, де зберігається матеріал. Після виконання замовлення, видаляємо всю інформацію з електронних і паперових носіїв на вимогу замовника. Протягом 11 років агентство здобуло довіру багатьох державних та комерційних структур. Україна Київ індекс: 03049 Солом'янський район, Повітрофлотський проспект 10, офіс 23, +380(44)5201383
logo