Переклади в Києві

Послуги

Агентство Анна Світ надає широкий перелік послуг перекладу документації різної тематики та ступеня складності. Ви зможете замовити обробку будь-якої спрямованості: юридичні, фінансові, економічні, технічні, художні. Крім того, досвідчені співробітники мають великий досвід роботи з веб-ресурсами. Якщо у Вас є потреба в перетворенні свого інтернет-сайту, то без сумнівів звертайтеся. До того ж, кваліфіковані фахівці здійснять для Вас синхронний і послідовний переклад, супроводжуючи Вас на важливі заходи.

Переклад паспорта

Варто відзначити, що над кожним проектом працюють кілька працівників: менеджер, коректор, редактор і аналітик, який розбирається в специфіці досліджуваного напрямку. Тому кінцевий результат - завжди високоякісний продукт.
Експерти центру розуміють, наскільки важлива для замовників швидкість виконання завдання. Але його якість при цьому не повинна постраждати. Саме цими критеріями керуються службовці, приступаючи до реалізації поставлених завдань. Детальніше - кнопка зверху.

  • 1 / Відтворюємо точну копію того, що висловлює автор його мовою (використовуємо математичну точність для викладення усіх факторів, включаючи стилістику). Замовлення виконуються вузькопрофільними спеціалістами, які розуміють тонкощі термінології, такої як, банківська, митна, фінансова та судова. Дуже важливий багаторічний стаж, напрацьовані знання та філологічна грамотність для виконання роботи.
  • 2 / Всі типи документів, що стосуються керівництв, інструкцій, опису, книг, наукових статей та патентів. Особливості цієї лінгвістичної області – це доведення замовлених текстів до відповідності міжнародним стандартам DIN EN 15038, а також узгодження лексичних оборотів постачальника та споживача за підтримки інженерів вищої кваліфікації. Ознайомтесь.
  • 3 / Різноманітні статті, які відносяться до обладнання, охорони здоров’я в цілому, а також тексти маркетингового, регулятивного, клінічного, фармацевтичного, дослідницького та видавничого характеру.
  • 4 / Робота з правовими текстами не обмежується дослівною передачею матеріалу, а враховує терміни, які використовуються за кордоном.

Для чого потрібне засвідчення ?

Існує багато причин для чого може знадобитися завіряння тексту. Пропонуємо легалізацію виконаних робіт. Якщо вас цікавить додаткова інформація, крім тієї, що вказана, будь ласка, зв’яжіться з нами. Бюро перекладів довгостроково співпрацює з нотаріальними конторами та здійснює усний супровід в установах.
Засвідчення
Прапори партнерських бюро

Ціни

Мінімальна ціна складає 40 гривень (з російської). Також у нас низькі ціни на переклад англійської на українську мову, наприклад, забезпечуємо найвищий результат у вузькоспеціалізованих замовленнях шляхом залучення спеціалістів тієї тематики, яку потрібно перекладати.

Мови сусідніх країн, не зважаючи на реалії сучасної геополітики, залишаються першими, що пояснюється поширеністю та зв’язками наших громадян та громадян - нерезидентів (які живуть, приїжджають до міста періодично). Тому досить нормальним є співвідношення – низька собівартість / хороша якість роботи з персональними документами та статтями, що відносяться до діловодства. Повний перелік мов та вартість послуг Ви можете знайти на наступній сторінці. При визначенні сплати за роботу враховуємо економічну ситуацію в країні та баланс наших витрат.


Інформація про бюро

Як приїхати в агентство ?

Адреса контакти

Подивіться розташування організації.
Як нас знайти ? Подивіться розташування (можете прокласти на карті маршрут як міського транспорту, так і самостійний проїзд). Ми розташовані у дуже зручному місці для більшості клієнтів. Приходьте, надамо максимально ефективну допомогу на пільгових умовах.

Графік:
День тижнявідкриттязакриття
Понеділок - п'ятниця. 10:0118:00
Субота - неділяУ режимі дзвінків10:00 - 17:00

Про нас.

Вже 11 років знаходимось на ринку лінгвістики та маємо спеціалістів, які добре підготовлені у таких сферах, як технічні, правові, політичні, художні, медичні, економічні та інші. Завдяки численним перевагам та уважності до клієнтів, вважаємось найкращим агентством, є запитання ? Подзвоніть за вказаними номерами, або напишіть лист у полі «Контакти» - відповімо вам.
Логотип


Email:
anna.svit@gmail.com

В соціальних мережах.

Створюємо багатомовні версії ВЕБ ресурсів "під ключ".

Успішно розвиваємо програму навчання словацької.

https://byuro.org/pereklad


Курси проходять у приміщенні центру та мають зручний графік відвідування для учнів. Приймаємо замовлення світових туристичних фірм та запити європейських міграційних служб.

UAN

Сьогодні безліч організацій надають послуги населенню. Чому слід зупинити свій погляд на Anna Svit?

  • 1. Не робимо роботу за шаблоном. Особливий підхід до кожного клієнта - запорука успішного виконання замовлення.
  • 2. Ретельне дотримання термінів, обумовлених в контракті, робить нашу співпрацю приємним і результативним.
  • 3. Гнучка цінова політика, облік потреб споживачів, система знижок припадуть до смаку нашим клієнтам.

Конфіденційність.

Зберігаємо корпоративну етику стосовно людей, які звернулися до нас (закон від: 01.06.2010 №2297-VI, розділ - 2297-17, від 30.09.2015-675-19), і наш сайт має захищене шифруванням з’єднання (наявність сертифікату безпеки можете побачити в рядку зліва). Ви можете безпечно відправляти будь-які тексти на пошту та отримувати їх у цифровій формі. Кожного дня працюємо з податковими деклараціями, звітами, тендерами, договорами, корпоративною кореспонденцією компаній, а також паспортами, свідоцтвами про шлюб, народження, закордонними паспортами, атестатами, довіреностями, довідками, дипломами, посвідченнями. підприємство зобов’язується захищати інформацію, яка стосується представлених суб'єктів. Приймаємо усі необхідні заходи, аби запобігти несанкціонованому доступу до приміщення офісу, де зберігається матеріал. Після виконання замовлення, видаляємо всю інформацію з електронних і паперових носіїв на вимогу замовника. Протягом 11 років агентство здобуло довіру багатьох державних та комерційних структур. Україна Київ індекс: 03049 Солом'янський район, Повітрофлотський проспект 10, офіс 23, +380(44)5201383
logo