www.byuro.org
Send e-mail
Ціни Цены Анна Світ Анна Свит Вартість Стоимость послуг услуг
Пн. / Пт. : 10.00 - 18.00
Київ Киев

Доставка перекладів Доставка переводов

Немає значення, наскільки далеко ви знаходитесь. Щоб ви могли заощадити свій час і не відволікатися від справ, ми можемо надіслати перекладені тексти та документи. Не имеет значения, насколько далеко вы находитесь. Чтобы вы могли сэкономить свое время и не отвлекаться от дел, мы можем отправить переведенные тексты и документы.

Доставимо переклад по Україні Доставим перевод по Украине

3 дні3 дня
Ми працюємо з усіма провідними поштовими сервісами країни. Кур'єрська доставка заздалегідь обговорюється з вами та призначається на зручний для вас час. Мы работаем со всеми ведущими почтовыми сервисами страны. Курьерская доставка заранее оговаривается с вами и назначается на удобное для вас время.
Експрес-доставка по Києву. Экспресс-доставка по Киеву.
1 день1 день
Щоб скористатися послугами доставки, достатньо при оформленні заявки повідомити про це менеджера та продиктувати свою робочу або домашню адресу. Чтобы воспользоваться услугами доставки, достаточно при оформлении заявки сообщить об этом менеджеру и продиктовать свой рабочий или домашний адрес.

Доставка документів Доставка документов

Нотаріально засвідчених Нотариально засвидетельствованных

Бюро перекладіву Києві надає послуги офіційного засвідчення автентичності. Якщо вам потрібне і завірення нотаріусом, звертайтеся. Бюро переводов в Киеве оказывает услуги официального засвидетельствования подлинности. Если вам нужно и заверение нотариусом, обращайтесь.

Отправка клиенту

Зв'яжіться з нами по одному з номерів
Для швидкого та якісного результату Вам необхідно лише пред'явити вихідні папери. Якщо у вас залишилися питання, наші консультанти з радістю на них дадуть відповідь.
Свяжитесь с нами по одному из номеров
Для быстрого и качественного результата Вам необходимо только предъявить исходные бумаги. Если у вас остались вопросы, наши консультанты с радостью на них ответят.

Ми допоможемо значно заощадити час на похід до нотаріуса і отримати готові документи. Мы поможем значительно сэкономить время на поход к нотариусу и получить готовые документы.

Співпрацюючи з найкращими нотаріальними конторами, подамо всі необхідні докази автентичності для подальшого документообігу. Ми дбаємо про наших клієнтів. Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам, тому можемо підготувати замовлення навіть у стислий термін. Наш центр гарантує якісний результат, повністю відповідаючи за збереження прийнятих у роботу паспортів, прав водія, дипломів, свідоцтв та ін.
Сотрудничая с лучшими нотариальными конторами, представим все требуемые доказательства аутентичности для дальнейшего документооборота. Мы заботимся о наших клиентах. Мы всегда идем навстречу нашим клиентам, поэтому можем подготовить заказ даже в сжатые сроки. Наш центр гарантирует качественный результат, полностью отвечая за сохранность принятых в работу паспортов, водительских прав, дипломов, свидетельств и др.

Контакти Контакты

Україна, Київ Украина Киев
Солом'янський район, Повітрофлотський проспект 10, парадне 2, офіс 23. Соломенский район, Воздухофлотский проспект 10, парадное 2, офис 23.
UKR
RUS